N
G
I
S
E
D
&
G
N
I
K
C
A
P
Select language
+98 21 44 100 343
logo

هنر
بسته بندی

ما تاکنون
26512463
جعبه ساختیم
مجموعه چاپ طرح اول

چاپ طرح اول

مجموعه چاپ طرح اول با افتخار به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پک های فست فود و بسته بندی های بهداشتی برای رستوران‌ها، فست فودها، کترینگ ها و کافی‌شاپ ها در صنعت حاضر به خدمت شما می‌پردازد. با سابقه موفقی در ارائه انواع محصولات با کیفیت و طراحی‌های متنوع، ما به دنبال جلب رضایت شما هستیم و تلاش می‌کنیم تا شما را در بهبود جلب مشتریان خود یاری کنیم.

نزدیک به دو دهه
12 کشور
1202 مشتری راضی

ماشین آلات

استفاده از جدیدترین ماشین آلات به همراه بهترین مواد اولیه معتبر و مرغوب

تنوع در محصولات

مجموعه ای از متنوع ترین محصولات روز دنیا

درباره شرکت

مجموعه طرح اول با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه چاپ و بسته بندی ، به عنوان یکی از پیشتازان صنعت نوین چاپ در زمینه رستوران‌ های فست فود کشور مشخص شده است. این مدت طولانی فعالیت نشان از تعهد مداوم به ارتقاء خدمات و رضایت مشتریان است.

فناوری و ماشین‌آلات مدرن
ما با بهره‌گیری از دانش فنی، فناوری پیشرفته و نیروهای متخصص، همواره در مسیر تولیدکنندگان و پیشوایان صنعت چاپ در صنایع غذایی نوین ایران ادامه داده‌ایم. دستگاه‌های مدرن و به‌روز ما، به ما این امکان را می‌دهند که روزانه بیش از یک میلیون جعبه با کیفیت در انواع و سایزهای مختلف تولید کنیم.

استانداردهای بین‌المللی و ملی
اهمیت استانداردهای کیفیت در فرآیند تولید و بسته بندی ناگزیر است. مجموعه طرح اول با اعتنای به استانداردهای بین‌المللی و ملی، به تضمین کیفیت بالا و تطابق با استانداردهای جهانی در تولید و بسته بندی پرداخته و همواره به بهبود مداوم صنعت چاپ و بسته بندی کمک کرده است.

رهبری در صنعت
پیشرفت سریع ما گواهی‌بر این مدعاست. مجموعه طرح اول با بهره‌گیری از دستگاه‌های مدرن و استفاده از نیروی انسانی مجرب، به عنوان یک رهبر در صنعت چاپ و بسته بندی از خود نشان داده و سطح تعالی و توسعه صنایع چاپی کشور را ارتقاء داده است.

مجموعه طرح اول با بیش از دهه سابقه، نه تنها به عنوان تولیدکننده بلکه به عنوان نمادی از کیفیت و تعهد در صنعت چاپ و بسته بندی معرفی شده است. تلاش‌های ما بر اساس مبانی قوی کیفیت و رضایت مشتریان، ما را به عنوان یک همکار ارزشمند برای رستوران‌ها و فست‌فودها به شمار می‌آورد.

مشتریان ما

پرپروک
سیب 360
تله پیتزا
باگت
برگر فکتوری
خانه همبرگر
استار برگر
عطاویچ
میخوش
چیکن فکتوری
برگر 1358
البیک
رستوران ژیوان
کی اف سی
آپاچی
هایلا
چیز فود
دکتر آرین
ای تی اف
نسن
گامبی
هیزمیکس
پیتزالند
همیلا فود
دانی
چیمنی
هونونوی دوناتس
فروتن
خانه سوخاری

شروع فعالیت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد.

1381

اوج خلاقیت

خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

1385

طراحی منحصر

طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

1394

صادرات

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

1398

برندینگ

طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

1400